KONST / Litografier / Färglitografi 13824154
nr 1382 4154
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 196/290. Bladets mått: 59x43cm, oramad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:53:26
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)